Sweter we wzory/Patterned sweater

img_8439

 

Nie ukrywam, że lubię się wygodnie ubrać. Do niedawna żyłam w przekonaniu, że trudno ubrać się ładnie i wygodnie. Myślałam „albo jedno albo drugie, ewentualnie coś pomiędzy”. W sumie to mi się tak samo zaszufladkowało i nie zmieniałam tego przekonania. Do tego brak czasu na zakupy, nie mówiąc już o dobieraniu garderoby, nie pozwolił mi wyjść z tego założenia. Z resztą jakże błędnego! Dopiero teraz wiem, że tak być nie musi.

Jeszcze latem znalazłam ten śliczny sweterek w second hand w cenie 5 zł ( 1,13 €). Kardigan w sam raz by wyjść z gorącą herbatą przed dom i złapać kilka promieni słońca. Szczególnie, że ostatnio go tak mało!img_8461

I must say – I like to dress comfortable. I lived in delusory belief: it is hard to dress comfortable and fashionable. I was thinking „either something or something”. In fackt, I’ve labeled this notion in my mind and hadn’t changed it for long time. I didn’t have time for shopping, not to mention the cherrypick outfit. I was wrong!….

In summer I found nice sweater in seckond hand in the price 5 zł ( 1,13 ). Cardigan is the best to go out, near hte house, with hot tea and enjoy sunbeams. Especially at this time of year.

img_8450

img_8444

Thanks for the photos to: M niezwykła